Prodejna v centru města

Moderní maloobchod v centru města

Dokonalá integrace

Šité na míru městského centra

Dobře přístupné a vždy na blízku – prostřednictvím našich prodejen přinášíme moderní maloobchod do center měst a přitom se dokonale přizpůsobujeme vzhledu města. Využíváme stávající budovy i objekty přímo v centrech měst a propojením moderní architektury se strukturou daného prostředí začleňujeme naše prodejny do okolí.

Prodejna v centru měst

Zajímavosti prodejny v centru města

V našem konceptu prodejen využíváme i menších plochy a stáváme se atraktivním nájemcem s nejlepší bonitou. Využitím stávajících budov přivádíme prodejny Lidl do vysoce frekventovaných městských center, aniž bychom měnili vzhled města.

 • Nabídka a poptávka

  Přizpůsobený sortiment

  Zaměření na přání zákazníků v městských centrech se odráží ve vysokém podílu čerstvého zboží, výrobků denní potřeby a konceptu čerstvého pečiva a kávy s sebou.

 • Architektura

  Stávající budovy

  Prodejny se integrují do stávajících objektů a architektonicky se přizpůsobují současné zástavbě.

 • Komfort

  Zážitek z nakupování

  I v případě menších pozemků zůstávají zachovány přednosti nové generace prodejen, jako je velký výběr čerstvých produktů a atraktivní prezentace zboží.

Požadavky na lokalitu

Čísla a fakta

Náš koncept prodejen ve městě využívá stávajících budov a objektů, které se nacházejí přímo v městském centru. Pro vaše lokality najdeme společně tu správnou strategii.

Další kritéria:Musí být zachována možnost dodávek nákladními vozidly.
Plochy/budovy:ke koupi nebo pronájmu.
Prodejní plocha:od 600 m².

Potřebujete více informací?

Vaše dotazy

Rádi vám zodpovíme všechny dotazy k naší prodejně v centru města nebo k jinému konceptu prodejny. Těšíme se na vaši zprávu.